RAL Effect kartelası

Ral effect renk şeması, 420 düz renkle birlikte 70 yeni metalik renk sunan yeni bir renk koleksiyonudur. RAL Effect'in sağladığı en önemli yenilik, düz renklerle birlikte gelen akrilik boya sistemi tabanlı renklerdir. Bu yenilikçi yeni koleksiyon, su bazlı boya sistemlerine dayanan ilk RAL koleksiyonudur. Ayrıca, KROMATLAR, kurşun ve kadmiyum gibi boyalarda ağır metallerin kullanılmasını engellediği için ISO uyumlu ve çevre dostudur.

Bu renk şeması, katı ve metalik renklerin uyumlu bir kombinasyonuna izin verecek şekilde tasarlanmıştır. Bunu vurgulamak için, bu paneldeki her 6 renk tonu setine "efekt rengi" olarak bilinen metalik renk örneği (ayrım için-M ile işaretlenmiş) eşlik eder.


RAL Effect renkler 110 - 190 kodu

RAL Effect renkler 210 - 290 kodu

RAL Effect renkler 310 - 390 kodu

RAL Effect renkler 410 - 490 kodu

RAL Effect renkler 510 - 590 kodu

RAL Effect renkler 610 - 690 kodu

RAL Effect renkler 710 - 790 kodu

RAL Effect renkler 810 - 870 kodu

RAL Classic colour chart

RAL Classic renk kartelası

RAL Kodları ve isimleriyle birlikte renk örneklerini görmek için 215 RAL Classic palet renginin tümüne buradan göz atabilirsiniz.

RAL Design colour chart

RAL Tasarım renk kartelası

RAL Kodları ile birlikte renk örneklerini görmek için 1625 RAL Tasarım paletinin tüm renklerine buradan göz atabilirsiniz.

RAL Effect Colour chart

RAL Efekt renk kartelası

RAL Kodları ile birlikte renk örneklerini görmek için 490 RAL Efekt paleti renginin tamamına buradan göz atabilirsiniz.

RAL Plastics P1 Colour chart

RAL Plastics P1 Renk kartelası

RAL Kodları ile birlikte renk örneklerini görmek için 100 RAL Plastics P1 palet renginin tümüne buradan göz atabilirsiniz.

RAL Plastics P2 Colour chart

RAL Plastik P2 Renk Kartelası

RAL Kodları ile birlikte renk örneklerini görmek için 200 RAL Plastics P2 palet renginin tamamına buradan göz atabilirsiniz.

amazon.co.uk/ral adresinden edinin

RAL Renkleri ve İsimleri